Garážová vrata od Prahy do Pardubic

Jsme autorizovanými partnery nejvýraznějších výrobců garážových vrat na trhu - německá společnost Hörmann a česká společnost Toors. Zákazníkovi tak dokážeme vyhovět v každém směru dle jeho požadavků a potřeb. Vše na míru, kvalita a příjemná cena.

Garážová vrata té nejvyšší kvality? | TOORS - HÖRMANN

Když chcete to nejlepší, musíte se spojit s těmi nejlepšími. Přesně to jsme udělali a díky tomu Vám sgvmůžeme nabídnout kvalitní a spolehlivá garážová vrata předních výrobců s dlouholetou tradicí.

Česká společnost Toors s výrobou garážových systémů na míru od roku 2000 a sídlící v Novém Bydžově nabídne spolehlivá garážová vrata sekční i dvoukřídlá s nadstandardními zárukami. Komponenty předních německých výrobců a velice přijatelná cena vrat zajišťuje rostoucí oblíbenost i u českých zákazníků. Kvalita garážových vrat TOORS vysoce převyšuje jejich cenu!

Garážové systémy společnosti Hörmann není třeba dlouze představovat. Německá společnost se již od roku 1998 zabývá vlastním vývojem a výrobou garážových vrat. V nabídce naleznete všechny typy garážových vrat propracované do detailů v jedinečném designu.

Naše více než 17-ti leté zkušenosti s poradenstvím, prodejem a montáží garážových vrat sekčních, rolovacích, výklopných i dvoukřídlých Vám zajistí správný výběr dle Vašich potřeb a finančních možností.

Jaké garážové vrata a služby Vám poskytneme?

  • všechny druhy garážových vrat dle Vašich potřeb a pro každý otvor - sekční, rolovací, výklopná, dvoukřídlá, zateplená i nezateplená
  • vrata na míru nebo vrata normovaná - typizovaná
  • systém zdvihu vrat pomocí tažných nebo torzních pružin
  • několik druhů provedení a povrchů vrat - hladký panel, lamela, stucco, V profil, S drážka, M drážka, L drážka, T drážka, D drážka
  • doslova všechny barevné variace dle RAL vzorníku a také všechny dřevodekory
  • ruční ovládání nebo pomocí pohonů Hörmann a Tormatic
  • nadstandardní záruky na vratové křídlo i pohony až 11 let
  • poradenství, montáž a servis garážových vrat - více než 17 let zkušeností je Vaše výhoda

Spolehlivá garážová vrata nejen v Praze

Naše služby v oblasti garážových vrat poskytujeme v celé oblasti Prahy a ve směru Hradce Králové a Pardubic - s namontovanými vraty Hörmann se můžete setkat ve všech částech České Republiky. Vrata Toors jsou oblíbená nejen v oblasti výroby Nového Bydžova, Pardubic, Hradce Králové, ale i Prahy. 
Spolehlivý výrobek potřebuje i profesionální montáž a servis, který jsme připraveni poskytnout v případě využití našich služeb.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům, spokojeným uživatelům garážových vrat TOORS a HÖRMANN.

NEVÁHEJTE! Nevíte si rady s výběrem garážových vrat zavolejte nám na 702 346 831 nebo nám napište své telefonní číslo a my Vám zavoláme obratem zpět.

Jméno:
Vaše číslo:*